Mądra uważność. Strategie rodzinne z cukrzycą typu 1 w tle.

Mały Diabetyk

Mądra uważność. Strategie rodzinne z cukrzycą typu 1 w tle.

226 226 people viewed this event.

Co wspólnie jesteśmy w stanie zrobić, żeby w naszej rodzinie było lepiej? Na warsztacie zajmiemy się tworzeniem rodzinnego poradnika przetrwania z cukrzycą typu 1 w tle. W planie spotkania również:

  • Koszyk porad na dobry i zły czas.
  • Ważne, że nie jesteś z cukrzycą sam, a cukrzyca to tylko fragment życia rodzinnego – budowanie poczucia wartości
  • Co w życiu jest wartością? Co się w życiu zdarza i co można z tym zrobić, na co mamy wpływ a na co nie mamy?
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, kto i czego uczy w rodzinie?
  • Elementy psychoterapii – ile kwestii trzeba przemyśleć i uzgodnić, jak wiele rzeczy przyjdzie ustalić i zorganizować na nowo?

𝗜𝗡𝗙𝗢𝗥𝗠𝗔𝗖𝗝𝗘 𝗢𝗥𝗚𝗔𝗡𝗜𝗭𝗔𝗖𝗬𝗝𝗡𝗘:

  • Warsztat ma charakter zamkniętego spotkania on-line na platformie Teams
  • Warsztaty są bezpłatne dla rodziców, ale obowiązują wcześniejsze zapisy
  • Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona

𝗥𝗘𝗝𝗘𝗦𝗧𝗥𝗔𝗖𝗝𝗔:
Obowiązują wcześniejsze zapisy pod linkiem: https://docs.google.com/…/19wDp31bTzLi_VrG_jM3nyXnH…

𝗣𝗼 𝘄𝘆𝗽𝗲ł𝗻𝗶𝗲𝗻𝗶𝘂 𝘇𝗴ł𝗼𝘀𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮 𝘂𝗰𝘇𝗲𝘀𝘁𝗻𝗶𝗰𝘆 𝗼𝘁𝗿𝘇𝘆𝗺𝗮𝗷𝗮̨ 𝗽𝗼𝘁𝘄𝗶𝗲𝗿𝗱𝘇𝗲𝗻𝗶𝗲 𝘂𝗰𝘇𝗲𝘀𝘁𝗻𝗶𝗰𝘁𝘄𝗮 𝘄𝗿𝗮𝘇 𝘇 𝗹𝗶𝗻𝗸𝗶𝗲𝗺 𝗱𝗼 𝘀𝗽𝗼𝘁𝗸𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗻𝗮 𝗽𝗹𝗮𝘁𝗳𝗼𝗿𝗺𝗶𝗲 𝗠𝗶𝗰𝗿𝗼𝘀𝗼𝗳𝘁 𝗧𝗲𝗮𝗺𝘀.

Prowadzące: 𝗗𝗿 𝗠𝗮𝗶𝗮 𝗦𝘁𝗮𝗻𝗶𝘀ł𝗮𝘄𝘀𝗸𝗮-𝗞𝘂𝗯𝗶𝗮𝗸: adiunkt w Katedrze i Zakładzie Psychologii Klinicznej Wydziału Medycznego, Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Wykładowca na SWPS. Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz kilka kursów podyplomowych i warsztatów dotyczących psychoterapii i psychosomatyki. Jest autorką szeregu publikacji z zakresu psychosomatyki i neuropsychologii. Pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego i z rodzinami, w których są dzieci przewlekle chore.

𝗔𝗻𝗲𝘁𝘁𝗮 𝗪𝗮𝗹𝗸𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮: psycholożka i terapeutka dzieci i młodzieży, pracująca w szkołach i służbie zdrowia w Anglii. Pracuje również prywatnie z rodzinami i parami. Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Studia podyplomowe z terapii CBT na uniwersytecie w Reading (Anglia), Studium Terapii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu oraz Studium Terapii Par (I stopień) w Instytucie Zdrowia Psychicznego, w Warszawie. W trakcie studiów podyplomowych dla superwizorów terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży (low intensity). Mama trzech synów (18, 21 i 23), w tym dwóch z cukrzycą T1. Wielbicielka spacerów z rodziną i psem oraz wszelkich aktywności na świeżym powietrzu.

Warsztat jest realizowany w ramach projektu wsparcia psychologicznego rodziców diabetyków 𝗪 𝗭𝗔𝗞𝗥𝗘𝗦𝗜𝗘 (https://malydiabetyk.pl/w-zakresie). Projekt realizuje organizacja 𝗦𝗼𝗿𝗼𝗽𝘁𝗶𝗺𝗶𝘀𝘁 𝗜𝗻𝘁𝗲𝗿𝗻𝗮𝘁𝗶𝗼𝗻𝗮𝗹 𝟭 𝗞𝗹𝘂𝗯 𝘄 𝗚𝗱𝗮𝗻́𝘀𝗸𝘂 oraz wydawnictwo 𝗠𝗮ł𝘆 𝗗𝗶𝗮𝗯𝗲𝘁𝘆𝗸. W czasie trwania projektu oferujemy 𝗯𝗲𝘇𝗽ł𝗮𝘁𝗻𝗲 𝗶𝗻𝗱𝘆𝘄𝗶𝗱𝘂𝗮𝗹𝗻𝗲 𝗸𝗼𝗻𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝗰𝗷𝗲 𝗽𝘀𝘆𝗰𝗵𝗼𝗹𝗼𝗴𝗶𝗰𝘇𝗻𝗲 (https://malydiabetyk.pl/konsultacje-psychologiczne), warsztaty i webinary na temat psychologicznych aspektów choroby przewlekłej dziecka, jej wpływu na psychikę rodzica oraz relacje w rodzinie.

𝗣𝗿𝗼𝗷𝗲𝗸𝘁 𝗪 𝗭𝗔𝗞𝗥𝗘𝗦𝗜𝗘 𝘄𝘀𝗽𝗶𝗲𝗿𝗮𝗷𝗮̨

𝗦𝗼𝗿𝗼𝗽𝘁𝗶𝗺𝗶𝘀𝘁 𝗜𝗻𝘁𝗲𝗿𝗻𝗮𝘁𝗶𝗼𝗻𝗮𝗹 𝗚𝗱𝗮𝗻́𝘀𝗸 – współorganizator i patron, który działa w ramach międzynarodowej organizacji SI (Soroptimist International).

𝗦𝘁𝗼𝘄𝗮𝗿𝘇𝘆𝘀𝘇𝗲𝗻𝗶𝗲 “𝗦ł𝗼𝗱𝗸𝗮 𝗝𝗲𝗱𝘆𝗻𝗸𝗮”

P𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶𝗲 𝗦𝘁𝗼𝘄𝗮𝗿𝘇𝘆𝘀𝘇𝗲𝗻𝗶𝗲 𝗗𝗶𝗮𝗯𝗲𝘁𝘆𝗸𝗼́𝘄 𝗢𝗱𝗱𝘇𝗶𝗮ł 𝗪𝗼𝗷𝗲𝘄𝗼́𝗱𝘇𝗸𝗶 𝘄 𝗚𝗱𝗮𝗻́𝘀𝗸𝘂

Patron medialny: 𝗺𝗼𝗷𝗮𝗰𝘂𝗸𝗿𝘇𝘆𝗰𝗮.𝗼𝗿𝗴 – 𝗺𝗲𝗿𝘆𝘁𝗼𝗿𝘆𝗰𝘇𝗻𝗶𝗲 𝗼 𝗰𝘂𝗸𝗿𝘇𝘆𝗰𝘆

Event registration closed.
 

Date And Time

2021-11-26 @ 19:00 to
2021-11-26 @ 21:00
 

Data Zakończenia Rejestracji

2021-11-26
 

Lokalizacja

Wydarzenie Online
 

Typy Wydarzeń

 

Kategoria Wydarzenia

Share With Friends