Aktualności

Wewnętrzna siła

Warsztat on-line dla rodziców i opiekunów dzieci chorych na cukrzycę typu 1.

J𝗮𝗸 𝗯𝘂𝗱𝗼𝘄𝗮𝗰́ 𝗼𝗱𝗽𝗼𝗿𝗻𝗼𝘀́𝗰́ 𝗻𝗮 𝘀𝘁𝗿𝗲𝘀 𝗶 𝘁𝗿𝘂𝗱𝗻𝗼𝘀́𝗰𝗶 – 𝘄𝗮𝗿𝘀𝘇𝘁𝗮𝘁 𝗱𝗹𝗮 𝗿𝗼𝗱𝘇𝗶𝗰𝗼́𝘄 𝗶 𝗼𝗽𝗶𝗲𝗸𝘂𝗻𝗼́𝘄 𝗱𝘇𝗶𝗲𝗰𝗶 𝗰𝗵𝗼𝗿𝘆𝗰𝗵 𝗻𝗮 𝗰𝘂𝗸𝗿𝘇𝘆𝗰𝗲̨ 𝘁𝘆𝗽𝘂 𝟭.

Niezależnie czy jesteś 3 miesiące, czy 3 lata po diagnozie jako rodzic dziecka chorego na cukrzycę typu 1 musisz radzić sobie z ciągłym stresem i obciążeniem emocjonalnym.

Podczas warsztatu zrobisz pierwszy krok, aby zrozumieć trudne emocje i nauczyć się podstawowych metod ich regulacji w perspektywie krótko- i długoterminowej. Będziemy rozmawiać o tym, co robić i jaką technikę konkretnie zastosować w sytuacji, gdy czujesz, że po prostu nie dajesz już rady, ale także o tym, jak długofalowo budować odporność na stres.

Kluczowy cel spotkania to nakreślenie tematyki walki ze stresem, tak aby uczestnicy warsztatu mogli dowiedzieć się jak docelowo samodzielnie pracować ze swoimi emocjami. Warsztat będzie mieć praktyczny charakter, w programie jest wykład i czas na pytania ze strony uczestników.


𝗜𝗡𝗙𝗢𝗥𝗠𝗔𝗖𝗝𝗘 𝗢𝗥𝗚𝗔𝗡𝗜𝗭𝗔𝗖𝗬𝗝𝗡𝗘:

  • Warsztat ma charakter zamkniętego spotkania on-line na platformie Zoom
  • Warsztaty są bezpłatne dla rodziców, ale obowiązują wcześniejsze zapisy
  • Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona

𝗥𝗘𝗝𝗘𝗦𝗧𝗥𝗔𝗖𝗝𝗔:

Uwaga: Limit miejsc na termin warsztatu 22 marca został wyczerpany.

Zapraszam do zapisania się na listę rezerwową na przyszły terminy (lub w sytuacji zwolnienia się miejsca 22 marca):
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSelCoZ9YuaRt2…/viewform
𝗣𝗼 𝘄𝘆𝗽𝗲ł𝗻𝗶𝗲𝗻𝗶𝘂 𝗳𝗼𝗿𝗺𝘂𝗹𝗮𝗿𝘇𝗮 𝘂𝗰𝘇𝗲𝘀𝘁𝗻𝗶𝗰𝘆 𝗼𝘁𝗿𝘇𝘆𝗺𝗮𝗷𝗮̨ 𝗽𝗼𝘁𝘄𝗶𝗲𝗿𝗱𝘇𝗲𝗻𝗶𝗲 𝘂𝗰𝘇𝗲𝘀𝘁𝗻𝗶𝗰𝘁𝘄𝗮 𝘄𝗿𝗮𝘇 𝘇 𝗹𝗶𝗻𝗸𝗶𝗲𝗺 𝗱𝗼 𝘀𝗽𝗼𝘁𝗸𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗻𝗮 𝗽𝗹𝗮𝘁𝗳𝗼𝗿𝗺𝗶𝗲 𝗭𝗼𝗼𝗺.


Warsztat jest realizowany w ramach projektu wsparcia psychologicznego rodziców diabetyków 𝗪 𝗭𝗔𝗞𝗥𝗘𝗦𝗜𝗘 (https://malydiabetyk.pl/w-zakresie). Projekt realizuje organizacja 𝗦𝗼𝗿𝗼𝗽𝘁𝗶𝗺𝗶𝘀𝘁 𝗜𝗻𝘁𝗲𝗿𝗻𝗮𝘁𝗶𝗼𝗻𝗮𝗹 𝟭 𝗞𝗹𝘂𝗯 𝘄 𝗚𝗱𝗮𝗻́𝘀𝗸𝘂 oraz wydawnictwo 𝗠𝗮ł𝘆 𝗗𝗶𝗮𝗯𝗲𝘁𝘆𝗸. W czasie trwania projektu oferujemy 𝗯𝗲𝘇𝗽ł𝗮𝘁𝗻𝗲 𝗶𝗻𝗱𝘆𝘄𝗶𝗱𝘂𝗮𝗹𝗻𝗲 𝗸𝗼𝗻𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝗰𝗷𝗲 𝗽𝘀𝘆𝗰𝗵𝗼𝗹𝗼𝗴𝗶𝗰𝘇𝗻𝗲 (https://malydiabetyk.pl/konsultacje-psychologiczne), warsztaty i webinary na temat psychologicznych aspektów choroby przewlekłej dziecka, jej wpływu na psychikę rodzica oraz relacje w rodzinie.
𝗣𝗿𝗼𝗷𝗲𝗸𝘁 𝗪 𝗭𝗔𝗞𝗥𝗘𝗦𝗜𝗘 𝘄𝘀𝗽𝗶𝗲𝗿𝗮𝗷𝗮̨:

  • 𝗦𝗼𝗿𝗼𝗽𝘁𝗶𝗺𝗶𝘀𝘁 𝗜𝗻𝘁𝗲𝗿𝗻𝗮𝘁𝗶𝗼𝗻𝗮𝗹 𝗚𝗱𝗮𝗻́𝘀𝗸 – współorganizator i patron, który działa w ramach międzynarodowej organizacji SI (Soroptimist International).
  • 𝗦𝘁𝗼𝘄𝗮𝗿𝘇𝘆𝘀𝘇𝗲𝗻𝗶𝗲 “𝗦ł𝗼𝗱𝗸𝗮 𝗝𝗲𝗱𝘆𝗻𝗸𝗮”
  • 𝗣𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶𝗲 𝗦𝘁𝗼𝘄𝗮𝗿𝘇𝘆𝘀𝘇𝗲𝗻𝗶𝗲 𝗗𝗶𝗮𝗯𝗲𝘁𝘆𝗸𝗼́𝘄 𝗢𝗱𝗱𝘇𝗶𝗮ł 𝗪𝗼𝗷𝗲𝘄𝗼́𝗱𝘇𝗸𝗶 𝘄 𝗚𝗱𝗮𝗻́𝘀𝗸𝘂

Patron medialny: 𝗺𝗼𝗷𝗮𝗰𝘂𝗸𝗿𝘇𝘆𝗰𝗮.𝗼𝗿𝗴 – 𝗺𝗲𝗿𝘆𝘁𝗼𝗿𝘆𝗰𝘇𝗻𝗶𝗲 𝗼 𝗰𝘂𝗸𝗿𝘇𝘆𝗰𝘆



𝗠𝗔𝗚𝗗𝗔𝗟𝗘𝗡𝗔 𝗞𝗨𝗕𝗜𝗖𝗞𝗔 – psycholog, terapeutka, łącząca doświadczenie kliniczne z ponad 10-letnim stażem w pracy z ludźmi zarówno w małych firmach, jak i międzynarodowych korporacjach. Od wielu lat współpracuje z organizacjami non profit, wspierając przede wszystkim kobiety doświadczające przemocy, a także osoby z niepełnosprawnościami i rodziców zmagających się z trudnościami wychowawczymi. W ramach gabinetu „Dobrostan” w Gdańsku prowadzi konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną osób dorosłych W pracy łączy z klientem łączy psychoterapię systemową i techniki terapii poznawczo – behawioralnej ze szczególnym naciskiem na terapię akceptacji i zaangażowania (ACT). Ukończyła roczne szkolenie z Psychoterapii Systemowej i liczne kursy z zakresu ACT. Aktualnie szkoli się w ramach całościowego 4-letniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej prowadzonym przez Akademię Motywacji i Edukacji w Warszawie.Dysponuje doświadczeniem trenerskim i managerskim. Jest członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Association for Contextual Behavioral Science.
Strona internetowa: https://magdalenakubicka.pl