Bez kategorii

Piszą o Beniu

Rodzice

“Jeszcze raz dziękuję za super książeczkę z Beniem. Mój Kajtuś naprawdę go pokochał całym serduszkiem. Prawdziwy Benio jest nr 1 na liście prezentów od Mikołaja:)”

“Książeczka kupiona, przeczytana. Bardzo dziękujemy za ekspresową realizację zamówienia i dedykację. Córci bardzo się podobała z zaciekawieniem słuchała historii o niezwykłym szczeniaku. Książeczka króciutka ale bardzo wartościowa. Dziękujemy!”

“Ponieważ dziś jest 14 listopada to ja zabrałam pieska Benia do przedszkola, do którego chodzi moja córka 🙂 Dzieci były zachwycone bajeczką :)”

” Wspaniała książka pełna emocji, pięknych obrazków, a do tego edukacyjna.”

“Dziękuję 🙂 książeczki dotarły ❤️ Bardzo podobały się dzieciom. Fantastyczny pomysł z kolorowanką, zadaniami i konkursem :)”

” Książka dotarła. Dziękujemy bardzo. Pola zachwycona.”


Okiem psychologa

Diagnoza choroby przewlekłej u dziecka jest nierzadko zaskoczeniem, wymagającym mobilizacji i przeorganizowania w krótkim czasie życia całej rodziny. Szok, rozpacz, poczucie krzywdy i lęk o życie dziecka mieszają się z bardziej przyziemnymi problemami – koniecznością opanowania wiedzy o chorobie, zdobyciem umiejętności, które dotąd wydawały się zastrzeżone dla personelu medycznego… Czytaj dalej


Recenzje

https://www.facebook.com/biblioteczkaapteczka/posts/2592637374288209
https://www.facebook.com/opsychologiipl/posts/2541309036092487
https://www.facebook.com/Kurzojady/posts/1689770481157663

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *