Konsultacje psychologiczne

Zapraszamy rodziców dzieci i nastolatków z cukrzycą typu 1 do skorzystania z bezpłatnej pomocy psychologicznej oferowanej w ramach projektu W ZAKRESIE.
Aby skorzystać z konsultacji i umówić na spotkanie (on-line lub stacjonarnie) skontaktuj się bezpośrednio z jednym z psychologów poniżej (w rozmowie prosimy o powołanie się na program W ZAKRESIE ) .

Zasady korzystania z bezpłatnych konsultacji w ramach projektu “W ZAKRESIE”

MAGDALENA KUBICKA

Konsultacje stacjonarne: DobroStan, ul. Władysława Żeleńskiego 2, Gdańsk. Konsultacja online: Zoom (klient otrzymuje link do spotkania)

Kontakt: tel. +48 730 858 512, email: kubicka.psychoterapia@gmail.com, www.magdalenakubicka.pl

Oferuję wsparcie psychologiczne i psychoterapię indywidualną osób dorosłych. W pracy z klientem łączę psychoterapię systemową i techniki terapii poznawczo – behawioralnej ze szczególnym naciskiem na terapię akceptacji i zaangażowania (ACT). Doświadczenie zdobywałam m.in. w Fundacji FOSA, gdzie prowadziłam zajęcia dla rodziców zmagających się z trudnościami wychowawczymi oraz Fundacji Gdańsk Global, dla której prowadziłam konsultacje psychologiczne. Od maja 2018 roku prowadzę porady psychologiczne w gdańskim oddziale Centrum Praw Kobiet, gdzie nieodpłatną pomoc mogą uzyskać kobiety doświadczające przemocy. Jestem zaangażowana w inicjatywę „Mały Diabetyk” od momentu jej powstania.


JADWIGA BYTNIEWSKA

Konsultacje stacjonarne: Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju PO PROSTU w Gdańsku-Wrzeszczu, ul. Wajdeloty 22a/8. Konsultacje online: Skype (wisia.bytniewska) Messenger, Whatsapp

Kontakt: tel. +48 509 664 246, email: jadwiga.bytniewska@gmail.com, www.poprostu.gda.pl

Jestem psychologiem i psychoterapeutką, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Od roku 2007 prowadzę terapię indywidualną i par. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Ukończyłam psychologię kliniczną na Uniwersytecie Gdańskim. Od roku 2003 do 2017 studiowałam psychologię pracy z procesem, ucząc się zawodu psychoterapeuty, w Instytucie Psychologii Procesu w Warszawie. W ramach studiów przeszłam własną psychoterapię oraz uczestniczyłam licznych warsztatach rozwojowych (ponad 1400 godzin). Temat przewlekłej choroby, jaką jest cukrzyca, znam z doświadczenia, ponieważ dotyczy ona bliskiej osoby z rodziny.


ARTUR GĘBKA

Konsultacje stacjonarne: Gdynia, na ul. Słupecka 27/1 Konsultacje online: Skype

Kontakt: tel. +48 570 150 519, email: pracowniaterapii-rozwoju@wp.pl

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłem całościową szkołę psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym. Na codzień pracuję indywidualnie z dziećmi i młodzieżą zmagającymi się z depresją i zaburzeniami lękowymi. Prowadzę również indywidualne konsultacje dla rodziców oraz grupy psychoedukacyjne dla rodzin dzieci z trudnościami w regulowaniu emocji. Posiadam również doświadczenie w pracy z osobami znajdującymi się w nagłych kryzysowych sytuacjach, w tym osobami doświadczającymi przemocy.


AGNIESZKA NOWAK

Konsultacje stacjonarne: ul. Góralska 13/2, Gdańsk – Niedźwiednik, Gabinety Dialektyka. Konsultacje online: przez WhattsApp albo Skype. 

Kontakt: tel. +48 516 016 750, email: agnieszka.d.nowak@gmail.com

Jestem psychologiem, psychoterapeutą i psychodietetykiem. Na codzień pracuje na oddziale Położnictwa i Ginekologii oraz Neonatologii i Patologii Niemowląt szpitala im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku oraz we własnym gabinecie. Od lat pracuje z rodzicami dzieci i nastolatków, prowadząc warsztaty, seminaria i konsultacje pomagając odzyskać porozumienie, poprawić relacje i zrozumieć się nawzajem.


JOANNA KLUS

Konsultacje stacjonarne: Studio Psychologii, ul. Piłsudskiego 41, Sosnowiec Konsultacje online: Zoom lub Skype

Kontakt: tel. +48 603 560 311, email: klusjoanna@gmail.com, www.studiopsychologii-jk.pl

Jestem psychologiem, psychoterapeutką psychodynamiczną, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodymanicznej. Na co dzień pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi, także w ramach psychoedukacji rodziców. Miałam okazję prowadzić psychoterapię pacjentów z cukrzycą typu 1.